glodowki.pl

blog o odchudzaniu i zdrowym stylu życia

moda na wiosnę
Dieta

Moda na wiosnę 2021

Za oknami już prawie wiosna. Sprawdźmy zatem, jakie trendy wyznacza moda na wiosnę 2021 roku. Czy światowi projektanci zalecają powrót do ubrań retro, czy raczej stawiają na nowoczesność i awangardę?

W tym roku stawia się na mocne i wyraziste kolory. Pastele odchodzą w zapomnienie, a na wybiegach królują takie odcienie jak: pomarańczowy, żółty, turkusowy i burgund. Kwiatowe wzory zawsze mile widziane wiosną także i tym razem powinny pojawić się w naszej garderobie. Zwiewne sukienki, bluzki hiszpanki, a nawet crop-topy zdominowane będą przez florystyczne akcenty.

Drugi trend pokazujący się na wybiegach to krótkie, koszulowe bluzki odsłaniające brzuch. W tym sezonie kobiety nie powinny zatem obawiać się elementów garderoby pokazujących pępek. Już Versace w swojej wiosennej kolekcji zaprezentował kolorowe koszule w pasy o luźnym kroju i wiązane tuż pod linią biustu. Wiosna 2021 ma zatem zachęcać miłośniczki mody do odważnych eksperymentów!

Skoro wiosna symbolizuje budzenie się do życia, także i w modzie dawne trendy mają prawo powrócić. W tym roku odrodzenie będzie dotyczyło m.in. bufiastych rękawów. Nadmuchiwane rękawy staną się częścią koszulek, bluzek i sukienek. Co ciekawe, tegorocznej wiosny bardzo modne będą dresowe sukienki z bufkami. Połączenie stylu sportowego z eleganckim to idealna propozycja dla pań, które cenią w modzie eklektyzm i potrzebują uniwersalnej kreacji, czyli takiej na każdą okazję. Niezobowiązująca sukienka o luźnym kroju powinna obowiązkowo znaleźć się w damskiej szafie!

Przeczytaj więcej na fashionwall.pl